Четвер, 27.06.2019, 16:21

Головна » 2017 » Січень » 6 » Збережемо ялинці життя
Збережемо ялинці життя

Ну, який же Новий рік без ялинки - пухнастої духмяної супутниці зимового торжества? Головним атрибутом новорічних свят є ялинка. Адже кожна сім'я традиційно прикрашає свою оселю ялинкою чи сосною. Але чи замислювався кожен з нас скільки це буде коштувати нашій природі? Хто з нас підраховував, скільки тисяч ялинок знищують заради традиції, скільки гектарів землі залишається без ялинок-красунь? Якщо ми вирубаємо великі гарні ялинки, маленькі за рік великими не виростуть. А чи потрібна «жива» ялинка на Новий рік? Саме це питання і вирішили дослідити учні 2 класу нашої школи.

З посмішками, гарним настроєм другокласники розпочали презентацію своєї роботи.  Почули відповіді на ті питання, що їх хвилювали під час підготовки проекту, підвели підсумки  дослідницької роботи, зробили чудову новорічну ялинку.

Кожна група презентувала результати своєї роботи.                                       Група «Дослідники» - дізналися про історію святкування Нового року з ялинкою  та розповіли, як визначити вік ялинки і скільки вона може стояти у будинку на Новий рік.

Група «Народознавці" - розповіли, чому саме ялинкою прикрашають оселі під час святкування Нового року.

Група «Літератори» - підготували вірші та оповідання українських письменників про ялинку. Інсценізували вірш Олександра Олеся «Ялинка», казку Галини Демченко «Ялинка й зачаткова кожушинка», вірш Тамари Коломієць «Ялинка у дворі».

Група «Умілі руки» - працювала над створенням новорічних композицій, штучних ялинок, малюнків. Діти разом з батьками проявили творчість, оригінальність та креативність у виготовленні новорічних красунь.    Оцінюючи роботи конкурсу «Збережи ялинку», журі було важко визначити переможців, адже кожна робота була неперевершена.

Кращими визнано ялинки – Голікова Богдана, Логоші Катерини, Шило Каріни та найбільше сподобалась глядачам, батькам та учням - красуня Грудіни Вікторії.

А.О.Шило, класний керівник 2 класу

Переглядів: 428 | Додав: skor1 | Рейтинг: 0.0/0