Четвер, 27.06.2019, 16:35

Головна » 2017 » Січень » 6 » В день Святого Миколая
В день Святого Миколая

На Святого Миколая казка в гості завітала

Новий рік, Різдво – найрадісніший час. Вже починаючи з грудня, всі ми перебуваємо в жвавому хвилюванні, чекаючи новорічних чудес. Ми плануємо подорожі, готуємо подарунки рідним і близьким. У кожного народу свої традиції святкування Нового року, і нам завжди цікаво і забавно дізнаватися, наприклад, про італійську Фею Бефану, фінську Йоулупуккі або бельгійського Сінтерклааса. А що вже говорити про Санта Клауса, який в останні роки знайомий нашим малюкам так само добре, як і Дід Мороз зі Снігуронькою.

Проте і у нас є свої, не менш цікаві традиції, що йдуть корінням до сивої давнини, і одна з них – святкування дня святого Миколая Чудотворця.

Малий і старий знає про нього. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою. Виростають діти  - і добра казка зникає, а Миколай залишається.

От і учні 7 класу нашої школи побували в гостях у дітлахів дитячого садочка "Берізка" із ляльковою казкою-виставою.

На свято до дітей завітали і Святий Миколай, і Ябеда, яка хотіла зіпсувати свято, а лялькові лісові звірі розповідали новорічні історії , співали з дітлахами пісень та водили хороводи.

Дітлахи були дуже задоволені та не хотіли відпускати нових друзів. І малеча, і школярі отримали подарунки від Святого Миколая.

Наслідуємо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Н.П.Скороход,

класний керівник 7 класу