Середа, 08.04.2020, 18:39
Вітаю Вас Гість | RSS

Сайт Жигайлівської загальноосвітньої школи

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:

Конкурси

К О Н К У Р С И
 
2016-2017 навчальний рік

     Конкурс «В саду і на городі» участь взяли учні 2 та 5 класів.  Шило Каріна 2 клас посіла І місце у номінації «Букет із сухоцвітів». 

2015-2016 навчальний рік

  Учні школи брали участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, а переможці – у ІІ етапі. Маємо такі результати:

 • з української мови та літератури учень 10 класу Скороход Андрій, I місце (вчитель Скороход Н.П.);
 • з історії учень 9 класу Пустовіт Богдан, ІІІ місце (вчитель Пустовіт Т.Б.);
 • з інформатики учень 10 класу Скороход Андрій, І місце (вчитель Скороход А.М.).
 • з німецької мови учень 9 класу Пустовіт Богдан , ІІ місце та учень 10 класу Скороход Андрій, І місце (вчитель Анцибарова Н.В.);
 • з математики учень 10 класу Скороход Андрій, ІV місце (вчитель Скороход А.М.);
 • з фізики учень 10 класу Скороход Андрій, ІІ місце (вчитель Скороход А.М.)

   Учні школи брали участь у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 • з української мови та літератури учень 10 класу Скороход Андрій,

(вчитель Скороход Н.П.);

 • з німецької мови учень 9 класу Пустовіт Богдан , та учень 10 класу Скороход Андрій (вчитель Анцибарова Н.В.);
 • з інформатики учень 10 класу Скороход Андрій (вчитель Скороход А.М.).

     З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні школи взяли участь у районному конкурсі «Майстер української орфографії», де двоє учнів 7 класу Демченко Жанна та Щеголь Ліна стали переможцями (учитель Скороход Н.П.).

     Учень 10 класу Скороход Андрій став призером  ХІХ обласного літературного конкурсу «Проба пера» (ІІ місце у номінації «Поезія»).

     Учні школи брали участь у І етапі хіміко-біологічної гри «Ерудит»  для учнів 9-х класів, районному турнірі юних фізиків «Eureka», районній краєзнавчій конференції «Герої сучасності - серед нас»,  районних змаганнях з волейболу на Кубок Палацу, присвячених 25-річниці Незалежності України, районному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнків «Охорона праці - очима дітей».

     У районному конкурсі творчо обдарований дітей та підлітків «Чарівні барви Сумщини» дві учениці 9 класу Сєрова Оксана та Сергієнко Наталія посіли ІІІ місця у номінаціях «Народна лялька» та «Плетіння з природних матеріалів» (учитель Рябоконь О.Д.).

Школярі брали  участь у таких конкурсах:

 • українській природознавчій грі «Геліантус» - 2 учасники, з них 1  учень отримав Диплом ІІ ступеня, інший грамоту з хімії  (вчитель Рябоконь О.Д.);
 •  Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок- осінній 2015» -   7 учасників, 3 учні отримали сертифікат «Срібний колосок». Це учень 4 класу Сергієнко А. та учні 6 класу   Щеголь Руф та Шило Роман (вчитель Рябоконь Ж.М.);
 • Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2015»  - 5 учасників (учитель Глушко І.В.);

- Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер - 2015 » -  6 учасників, 2 учні Клименко Анатолій та Грудіна Ігор отримали сертифікати про Добрий результат, сертифікат про Високий результат  Пустовіт Богдан (учитель Скороход А.М.); 

 • Всеукраїнській грі з українознавства «Соняшник» 15 учасників, з них 2 учні отримали Дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня: учениця 4 класу Гуменник Дарина і учень 10 класу Скороход Андрій ( учитель Скороход Н.П.).

     Брали участь у І та ІІ етапах V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, у ІІ етапі XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .

     Переможцем районного етапу V  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка став учень 10 класу Скороход Андрій (учитель Скороход Н.П.).

 

     Активно брали участь у районних спортивних змаганнях та конкурсах.

     У районних змаганнях до Дня Захисника України  на першість з шахів учень 9 класу Пустовіт Богдан  посів ІІІ місце у особистому заліку у середній віковій групі  , а учень 6 класу Шило Роман – І місце у середній віковій групі (керівник Пустовіт О.М.). У районних змаганнях на особисту першість із шахів, присвячену  Дню Збройних Сил України  учень 9 класу Пустовіт Богдан  посів І місце у особистому заліку у середній віковій групі  ,  учень 6 класу Шило Роман – ІІ місце у середній віковій групі, учень 10 класу Скороход Андрій  ІІІ місце – у старшій віковій групі,  загальнокомандне ІІ місце (керівник Пустовіт О.М.)

     Достойно виступила та зайняла ІV місце спортивна команда школи у районних змаганнях з волейболу пам’яті І.Д. Пригаріна (вчитель Пустовіт О.М.)

    Учень 9 класу Пустовіт Богдан відвідував навчальну сесію слухачів Сумського територіального відділення МАН. Учні 9 та 10 класу на базі Боромлянського НВК брали участь у тренінгових заняттях «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки та техніки».

     Учні початкової школи брали участь у конкурсі «Добрик крокує планетою».

 

2014-2015 навчальний рік
 
     Учні школи брали участь у І та ІІ етапах ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка, у ІІ етапі XIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика .

     Переможцем районного етапу ІV  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка став учень 9 класу Скороход Андрій (учитель Скороход Н.П.).

     У районних змаганнях на першість з шахів учень 8 класу Пустовіт Богдан  посів ІІ місце у особистому заліку у середній віковій групі  , а учень 5 класу Шило Роман – І місце у молодшій віковій групі (керівники Пустовіт О.М., Шило А.О.)

    Достойно виступила та зайняла ІІІ місце спортивна команда школи у районних змаганнях з волейболу пам’яті І.Д. Пригаріна (вчитель Пустовіт О.М.)

   Школярі брали  участь у таких конкурсах:

 • українській природознавчій грі «Геліантус»;
 • у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок-2014» ;
 • Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер – 2014» ;
 • Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру-2014»  .

 

Окрім цього залучено учнів до участі у Всеукраїнській грі з українознавства «Соняшник», з математики "Кенгуру", фізики "Левеня".

Команда учнів школи перемогла у І інтелектуальному конкурсі  Боромлянського освітнього округу «Креатив-бій».

         Учні початкової школи брали участь у конкурсі «Добрик крокує планетою» та зайняли ІІІ місце (вчитель початкових класів  Конєва Т.Д.).

     Учень 9 класу Скороход Андрій зайняв ІІІ місце у районному турі сімейного конкурсу "Книга пам'яті мого роду" у номінації "Сімейні книги пам'яті" .

2013-2014 навчальний рік
 
2012-2013 навчальний рік

Учні школи брали участь у І та ІІ етапах ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. У ІІ етапі учень 7 класу Скороход А. зайняв І місце (вчитель Скороход Н.П.).

Призовим місцем завершилася участь школи у ІІ етапі XIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, де учень 7 класу Скороход А. зайняв ІІІ місце (вчитель  Скороход Н.П.).

Подавали роботи на участь у регіональному конкурсі «Відгук на сучасну дитячу прозу».

Учень 7 класу Пустовіт Б. узяв участь у районному конкурсі «Майстри художнього слова» та посів ІІІ місце у номінації «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській» (керівники Пустовіт Т.Б., Краснюкова В.М.).

Учні школи взяли участь у регіональному конкурсі «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу».

         Школярі брали активну участь у таких конкурсах:

              українській природознавчій грі «Геліантус – природознавство для дорослих» - 5 учасників, серед яких учень 7 класу Скороход Андрій диплом ІІ ступеня (вчитель Рябоконь Ж.М.);

              у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок-осінній» (18 учнів). Сертифікат «Срібний колосок» отримали учні: 3 класу – Шило Роман та Щеголь Руф (вчитель Шило А.О.); 6 класу – Бей Олег, Пустовіт Богдан, Садовий Володимир, Білик Юлія, Донець Станіслав; 7 класу – Скороход Андрій,  (вчитель Рябоконь Ж.М.);

              Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості у номінаціях «Література» та «Історія України і державотворення» (2 учні).

              Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»: 22 учасника, диплом ІІ ступеня Всеукраїнський рівень – учень 7 класу Скороход Андрій, диплом ІІ ступеня Регіональний рівень – учениця 7 класу Цілуйко Юлія,  диплом ІІІ ступеня Регіональний рівень – учень 6 класу Пустовіт Богдан та учень 7 класу Мезлікін Денис (вчитель Скороход Н.П.);

              Всеукраїнському конкурсі з природознавства «Колосок»; Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» – 6 учасників, серед яких учень 7 класу Скороход Андрій показав «Відмінний результат» (вчитель Скороход А.М.);

              Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер-2012»: 2 учасники. Показав «відмінний результат» учень 7 класу Скороход Андрій, «добрий результат» –учень 10 класу Бублик Андрій (вчитель Скороход А.М.);

              Всеукраїнський конкурс з українознавства «Патріот» у 2012 році: 3 учасників. Бронзовий сертифікат – учень 7 класу Скороход Андрій (вчитель Скороход Н.П.);

              Всеукраїнський конкурс з німецької мови «Орлятко» у 2012 році – 5 учасників; «Золотий сертифікат» отримали учениці 7 класу Скороход Тетяна та Цілуйко Юлія (вчитель Анцибарова Н.В.);

              Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру-2012» ­– 9 учасників. З них отримав диплом «Відмінний результат» учень 6 класу Скороход Андрій (вчитель Скороход А.М.);

              Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс «Кришталева сова»: 5 учасників. Диплом ІІІ ступеня отримав учень 3 класу Шило Роман (вчитель Шило А.О.).

Окрім цього залучено школярів до участі у конкурсах:

Учні початкової ланки взяли участь у конкурсі «Добрик крокує планетою» та зайняли ІІІ місце.

Взяли участь у районних спортивних змаганнях та конкурсах:

              з шахів у ПДтаЮ учень 6 класу Пустовіт Б. зайняв І місце;

з міні-футболу в залік районної спартакіади (ІІІ місце).

Точний час
Гаряча лінія

Цей день в історії
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Календар


Адміністратор сайту: Скороход Анатолій Миколайович © 2020
Конструктор сайтів - uCoz