Вівторок, 19.02.2019, 11:41

Головна » 2015 » Жовтень » 20 » Герої не вимрають
Герої не вимрають

Герої не вмирають!

14 жовтня у календарі позначено як День Захисника України. І вперше цього року ми вітаємо на лише військових, а й усіх чоловіків, хлопчиків. Адже на випадок війни стати на захист своєї землі, своїх рідних повинен кожний справжній чоловік.

Та, на жаль, коли ніхто і подумати не міг, до нас в Україну прийшла страшна війна. Тисячі українців покинули всі свої справи, відмовились від затишку і сімейного тепла та пішли боронити рідну землю.

Саме цим подіям була присвячена виховна година «Герої не вмирають!»  Діти разом із класним керівником пригадали страшні дії на сході України , і людей – справжніх героїв.

Зокрема учні звернули увагу, що не минула стороною війна і наш край. Багато і наших односельців було мобілізовано до Збройних сил України. Багато з них були чи нині є учасниками АТО. Згадаймо їхні імена: Шило Олександр, Андрієвський Олександр, Губар Юрій, Могилка Сергій, Пустовіт Володимир, Рябоконь Олексій.

Але є той, хто стримав і не пропустив ворога далі, той, хто віддав своє життя – Чепіга Валерій Якович.

Далі діти продовжили виховну годину біля могили героя-земляка. Тут звучали спогади про солдата, вірші. Далі учні вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти і кетяги калини на могилу односельчанина.

Діти дійшли висновку, що українська нація існуватиме доти, доки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

Н.П.Скороход, класний керівник 6 класу

Переглядів: 293 | Додав: skor1 | Рейтинг: 5.0/1